Jak je to s dopravou?

Kde a jak si svůj balíček můžete převzít?

Máte dvě možnosti. Buď si balíček necháte doručit naší přepravní službou až do domu, do práce, k manželce, k manželovi, nebo k milence a už se o nic nebudete muset starat. Doručení přepravní společností v současnosti vychází na 140 Kč. Druhá možnost pak je si balíček zdarma vyzvednout v naší vinotéce ve Slaném.

Osobní převzetí ve vinotéce

Pro ty z vás, kteří se pohybují v okolí Slaného jsme od ledna 2017 zpřístupnili možnost osobního odběru měsíčních balíčků přímo v naší rodinné vinotéce U Jana Amose na Komenského náměstí 690. Osobní převzetí je zdarma. 🙂

 

Náš dopravce – FOFR CZ

Dopravu našich balíčků zajišťuje přepravní společnost Fofr. Kurýr přiveze váš balíček na vámi zadanou adresu. Informace o doručení obdržíte předem emailem. Kurýr vás bude telefonicky kontaktovat v den doručení.

jak je to s dopravou?

 

Co když se po cestě balíček rozbije?

Pokud obdržíte balík zjevně poškozený, či shledáte-li další vadu, máte nárok na odmítnutí převzetí zásilky od přepravní společnosti. V případě, že po otevření balíčku najdete rozbitou lahev, zašlete nám, prosíme, emailem podrobný popis nebo nejlépe fotografii poškození. Poškozené zásilky po domluvě nahradíme.

Doručení společností Fofr obsahuje tyto služby:

  • V den doručení obdržíte e-mail.
  • Kurýr vás telefonicky kontaktuje
  • Zásilku je po zadání čísla zásilky možné sledovat zde.

Co se stane s balíčkem, pokud nebudu při jeho doručení k zastižení?

Jakmile bude váš balíček odeslán, dostanete e-mail s odkazem ke sledování zásilky. Najdete zde i kontakt na řidiče, který vaši zásilku momentálně rozváží. V případě jakýchkoliv problémů (neobdržení informačního e-mailu, dlouhá doba doručení) nás prosím neváhejte kontaktovat a my vše prověříme.

Kdy a jak je možné změnit adresu doručení?

Adresu, na kterou balíček doručíme, můžete změnit hned dvěma způsoby:

  1. Nejpozději během první středy v měsíci nám o změně napište na info@mamradvino.cz a my změnu zařídíme.
  2. Doručovací adresu můžete změnit i v den dodání. Kurýr přepravní služby FOFR Vás ráno kontaktuje ohledně přibližného času předání. Vy se můžete rozhodnout, kam balíček chcete dovézt a případně se s kurýrem domluvit na změně.

Kdy mi balík přijde?

Balíky expedujeme vždy první čtvrtek v měsíci. Doručení probíhá v průběhu následujícího dne, nejpozději během pondělí.

Nenašli jste zde odpověď na svou otázku? Napište nám na info@mamradvino.cz nebo volejte na + 420 736 414 277.